Projektavimas

Apie projektavimą

Norėdami patvirtinti savo šūkį „Viskas iš vienų rankų“ pristatome jums naujieną. Nuo šiol, kad taptume dar patikimesnis partneris – jums teikiame baldų projektavimo paslaugą.
Mūsų komanda pasiruošusi jums padėti suprojektuoti baldus ir jų dalis. Jei nesugalvosite , kaip įgyvendinti sudėtingus nestandartinius projektus, mes pasiruošę jums padėti.

Projektuojame su programa BAZIS

BAZIS SOFT – BALDININKAS yra pagrindinis BAZIS sistemos modulis. Jis skirtas kurti bet kokio sudėtingumo korpusinių baldų gaminius su galimybe automatiškai gauti visą brėžinių ir specifikacijų rinkinį.
Modulio BAZIS SOFT – BALDININKAS naudojimas leidžia sutrumpinti projektavimo ir technologinio paruošimo gaminių gamybai laiką 10-15 kartų, palyginti su rankiniu darbu, žymiai sumažinant subjektyvių klaidų skaičių.
Taip pat priimame suprojektuotus failus IMOS ir BAZIS programomis. Pagrindinė vertė baldininkui, kad jis pats gali susiprojektuoti su šiomis programomis ir failus pateikti mums. Kuriuos mes sugeneruojame į stakles, greitai pateikiama projekto sąmata ir failas keliauja į gręžimo stakles.

Visais klausimais konsultuoja: