CNC Frezavimas

Apie frezavimą

Siūlome aukštos kokybės CNC frezavimo paslaugas, kurias atliekame remdamiesi jūsų pateiktais brėžiniais. Frezuojame klasikinius filinginius fasadus ir griovelius. Taip pat teikiame Compact HPL apdirbimo paslaugas, kurios apima pjovimą, frezavimą, radiusų nuėmimą, pjovimą kampu, taip pat kiaurymių maišytuvams ar elektros lizdams išfrezavimą, skyles plautuvėms ir viryklėms.

Mūsų klientai gali pasirinkti įvairios tekstūros ir storio medžiagas frezavimui. Mes dirbame su visomis iš medienos pagamintomis medžiagomis – fanera, laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP), medžio plaušo plokštė (MPP), orientuotų skiedrų plokštė (OSB), bei vidutinio tankio medienos plaušo plokštė (MDF). Mūsų įgūdžiai leidžia atlikti sudėtingus kampų, ovalių detalių, ornamentų bei individualius frezavimo darbus pagal klientų pageidavimus.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti daugiau nei 20 skirtingų fasadų frezavimo variantų, kartu pabrėždami mūsų ilgametę profesionalią patirtį šioje srityje. Mūsų tikslas – kad mūsų frezavimo paslaugos prisidėtų prie jūsų projektų išskirtinumo, savitumo ir kokybės. Mes siekiame, kad kiekvienas mūsų atliktas darbas būtų ne tik techniškai nepriekaištingas, bet ir estetiškai patrauklus, todėl visada esame pasirengę įgyvendinti net ir pačias sudėtingiausias jūsų idėjas.

Visais klausimais konsultuoja: